Sdílet

Tweet

Herní portfolio Goodgame studia

Big farm

Big farm logo

Ujměte se strýčkovi farmy a pokuste se jí přivést zpět na vrchol slávy. K tomu nám pomáhají vřelý sousedé, jejichž rady jsou zpočátku k nezaplacení. Takže šup, ať už je zasazeno.

více >>

Café

café logo

Stát se hrdým majitelem vlastní kavárny je především nikdy nekončící dřina v kuchyni. Není tedy na co čekat, postavme se ke sporákům, ať máme co servírovat prvním hostům.

více >>

Disco

Disco logo

Dunící aparatura těmi nejnovějšími peckami i profláknutými hity je každodenní realitou nočního klubu. Muzika je se spoustou drinků základem tohoto podnikání.

více >>

Empire

Empire logo

Prince Viléma sužují nekončící nájezdy loupeživých baronů. V tuto chvíli je jediný člověk, kdo se jim může postavit a nastolit opětovný klid v kraji.

více >>

Fashion

Fashion logo

Talent a cit pro módu může být darem i prokletím. V tom druhém smyslu je myšlena snaha prosadit vlastní značku na trhu. To ani zdaleka není taková sranda, jak si jeden vysnil.

více >>

Galaxy

Galaxy logo

Nebezpečí agresivní rasy Goroxů je stále aktuálním tématem. Ale ani to nemůže zabránit velitelům jednotlivých základen, aby vzájemně nebojovali o vzácné suroviny.

více >>

Gangster

Gangster logo

Snem každého druhořadého gaunera je získat lukrativní práci pro rodinu. Ta konečně přináší život v luxusu. Ten je však vykoupen litry krve. V ideálním případě té cizí.

více >>

Jump Jupiter

Jump Jupiter logo

Plošinové skákačky mají stále své kouzlo. Tak proč si nostalgicky nezavzpomínat na doby Super Maria a nepokořit nástrahy Jupiteru.

více >>

Poker

Poker logo

Tato nejhranější karetní hra láká svou svižností a jednoduchostí pravidel. I člověk, co nikdy poker nehrál velice rychle pochopí základy a může se nechat unášet napětím každé partie.

více >>

Shadow kings

Shadow kings logo

Po mnoha letech plodnosti se do kraje vrací zlo. Orkové opustili temná zákoutí, aby ovládli svět. Poslední baštou odporu jsou lidská města.

více >>

World of Warships

Tunové koráby moří se utkávají v epických bitvách o známe lokace. World of Warships stejně jako předchůdci věrně modeluje existující plavidla situovaná do míst legendárních námořních bitev. Stačí si tedy jen vybrat, zda se ujmeme křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či rovnou letadlové lodi.

Mahjong online

Mahjong je logickou hrou pocházející se starobylé Číny, kde se těšila velké oblibě mezi hráči. K rozšíření do celého světa však došlo až po razantním zjednodušení pravidel, což vedlo ke vzniku nespočtu zábavných variací. Ty si lze zahrát online bez nutnosti jakékoliv instalace.